Ulica: ul. Bracka 7

Kod Pocztowy: 26-600

Miasto: Radom

Telefon: (048) 383-64-66

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Adres Strony WWW: Elementy wciskane

 

Przedsiębiorstwo Megares zajmuje się w produkcji i sprzedaży i dostawie elementów zgrzewczych na terenie Polski, w tym właśnie elementy do wciskania. Posiadamy sporo produktów w tej kategorii. Odnośnie celu przeznaczenia elementy do wciskaniamożemy rozdzielić na te które są wkręcane do do metali,tworzyw sztucznych i płytek drukowanych. Wszelkie elementy do wciskania wyprodukowane są z wysokiej jakości materiałów. Do wytworzenia elementu do wciskania wykorzystano takie surowce jak aluminium, stal nierdzewna, stal ocynkowana, fosforobrąz, czy też mosiądz.

Posiadamy takie produkty jak elementy dystansowe, nakrętki o małych wymiarach, kołki bez gwintu i z gwintem.

Zapewniamy zadowolenie z naszych artykułów. podchodzimy z największym zaangażowaniem i służymy fachowym doradztwem. Dbamy również o bezpieczny przewóz naszych elementów wciskanych i logistyką. Gwarantujemy bezpieczny standard pakowania Klient otrzymuje kompleksową obsługę od początku do końca transakcji.

Zadzwoń/Napisz. Nasi fachowcy z pewnością pomogą w wyborze najkorzystniejszego produktu.