e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Telefon: +48 606 721 726, +48 793 741 236
Adres Strony WWW: Odszkodowanie za uszkodzony pojazd

 Marka PewneOdszkodowania.pl specjalizuje się w branży ubezpieczeń i odszkodowań w specjalizacji pozyskiwaniu odszkodowań z powodu kolizji w wypadku komunikacyjnym. Pomożemy Ci w zdobyciu funduszy bez wychodzenia z domu.
Nasz wprawiony zespół trudni się w zdobywaniu zwrotów za szkody częściowe jak i całkowite z tytułu obowiązującej polisy OC i AC z tytułu utraconej wartości rynkowej (UWRP). Aby sprecyzować odszkodowania za naprawę samochodu wymagana jest do wyliczenia rzeczywista wartość kosztów jakie poszkodowany będzie musiał wyłożyć aby przywrócić swój pojazd do stanu przed zderzeniem. Mamy bardzo duże doświadczenie w uzyskiwaniu takich odszkodowań. Nasi specjaliści zajmą się Państwa problemem z skrupulatną dokładnością. Możemy zdobyć fundusze z ostatnich trzech lat.
Jeżeli miałaś/eś kolizję z innym pojazdem,lub jeśli ktoś zniszczył Twój samochód i masz na to dowód. Skontaktuj się z nami!