ulica: Młodocin Mniejszy 29

kod pocztowy: 26-624

miasto: Kowala

telefon:486101064

             698011407

             608489207

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

adres strony WWW: Płyta warstwowa

 

Nasza marka PUH Klementyna Matracka zajmuje się handlem płyt warstwowych konstrukcji budowlanych z płyt warstwowych wymienionych powyżej jak i wynajem tych obiektów.

Nasz zakład działa sprawnie długi okres w branży budowlanej

W sprzedaży płyt warstwowych mamy do zaoferowania: płyty ścienne pir, płyty chłodnicze warstwowe, płyt dachowe pir.
Materiały te są często wykorzystywane do stawiania dachów, ścian a także innych części konstrukcyjnych w branży budowlanej. Oferowane płyty warstwowe dostępne są w wielu wariantach przetłoczeń grubości i kolorów.
Nasze przedsiębiorstwo wykonuje płyty na prywatne zamówienia, każda płyta może zostać przycięta pod odpowiedni wymiar. Cały oferowany przez nas towar jest dostępny od ręki.

Firma PHUMatracka trudni się również w produkcji obiektów budowlanych z powyższych płyt PIR. W ofercie mamy kontenery budowlane, stróżówki i pawilony handlowe.Każdy obiekt posiada możliwość wyposażenia w instalację elektryczną okna i toalety.
Zajmujemy się zarówno sprzedażą jak i wynajmem obiektu na czas określony.
Radość klienta z zakupu jest dla nas bardzo ważna, dlatego też wytwarzamy nasze produkty z {najdokładniejszą precyzją|najwyższą starannością i oferujemy konstruktywne doradztwo. Swoje produkty sprzedajemy na cały Kraj.

Zapraszamy do obejrzenia naszej oferty oraz kontaktu ze sprzedawcą.