ulica: Młodocin Mniejszy 29

kod pocztowy: 26-624

miasto: Kowala

telefon:486101064

              698011407

              608489207

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

adres strony WWW: Kontenery z płyt warstwowych

Nasza firma PUH Klementyna Matracka zajmuje się produkowaniem, wynajmowaniem i sprzedażą budynków z płyt poliuretanowych, okrytych blachą.

Nasz zakład funkcjonuje dynamicznie od 1996 roku w produkcji materiałów budowlanych

Wytwarzamy świetnej klasy wyroby takie jak: kontenery budowlane, stróżówki, pawilony handlowe. Do ich produkcji używamy płyty warstwowe.
Każdy budynek wykonany jest na stelażu stalowym i przy użyciu płyt poliuretanowych PIR.
Budynki w zależności od specyfiki użytkowej mogą być wyposażone w okna, toalety, instalację elektryczną, wykładzinę PCV. Działając zgodnie z życzeniem klientów możemy wybudować pawilony i kontenery na podstawie zamysłu zamawiającego. Poza sprzedażą obiektówz płytyPIR proponujemy wynajem stróżówek.

 Cenimy sobie dobre zdanie klienta, dlatego też podchodzimy do każdego zlecenia z profesjonalizmem najwyższej klasy. Jesteśmy producentem oferowanych obiektów z płyt warstwowych i zapewniamy o wysokiej jakości materiałach użytych przy realizacji zamówienia. Zajmujemy się sprzedażą/wynajmem Na terenie naszego kraju. Posiadamy spore doświadczenie w sprzedaży obiektów z PIR.

Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty oraz kontaktu z działem handlowym.