Ulica: ul. Bracka 7

Kod Pocztowy: 26-600

Miasto: Radom

Telefon: (048) 383-64-66

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Adres Strony WWW: Elementy złączne

 

Marka MEGARES to prężnie rozrastająca się marka. Megares.pl specjalizuje się w tworzeniu i dystrybucji elementów zgrzewczych na rodzimym rynku. Mamy w swojej ofercie doskonałej jakości wyroby takie jak: wciskane elementy, kołki wciskane, elementy zgrzewane, elementy wykonane według rysunku, złączne elementy, nakrętki wciskane, nitonakrętki, nity zrywalne, śruby do zgrzewania. Elementy zgrzewcze oferowane przez nasze przedsiębiorstwo wytworzone są z doskonałej jakości stali węglowej, nierdzewnej i kwasoodpornej, żaroodpornej, różnego rodzaju metali kolorowych jak i tworzyw sztucznych.

Oferujemy najwyższą jakość naszych elementów zgrzewanych i usług, aby spełnić powyższe warunki dysponujemy towarami wyłącznie od certyfikowanych firm. Mamy wysokie standardy pakowania i wysyłania produktów. Paczki wysyłane są ekspresowo, zaraz po ich skompletowaniu lub wytworzeniu. Przy zakupie oferujemy kompleksowe doradztwo techniczno-logistyczne.

Potrzebujesz nitów i innych części do łączeń? Napisz do naszych doradców!