Prace Wykończeniowe

ulica: Świerże Górne 46

kod pocztowy: 26-900

miejscowość: Kozienice

telefon:609912764, 663416406

e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

strona www:Usługi Malarskie

 Przedsiębiorstwo Emerexpert zajmuje się usługami remontowo-budowlanymi. Oferta główna firmy to prace wykończeniowe: natryskowym malowaniu, mechanicznej aplikacji gładzi, szlifowaniu bezpyłowym, podkładach na powierzchnie.
Branża powstała na bazie wielu lat doświadczenia. Co gwarantuje usługi na najwyższym stopniu jakości. Zaznaczyć należy iż każde prace robione są urządzeniami wiodących marek europejskim rynku. Między innymi firmy Wagner. Wszystko to wpływa na nasz profesjonalizm i gwarancję jakości.
Marka specjalizuje się w malowaniu maszynowym wnętrz i elewacji budynków, co pozytywnie wpływa na oszczędność czasu, materiału (nawet do 30%) oraz doskonałe jednolite krycie na całej malowanej powierzchni (także w miejscach trudno dostępnych).
Ponadto Firma wykonuje również maszynowe aplikowanie gładzi jak i szlifowanie bezpyłowe, za pomocą specjalistycznych szlifierek odprowadzających niemal cały pył.
Wykonujemy nasze prace głównie w województwie mazowieckim i lubelskim, ale wykonuje także prace na terenie całej Polski. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą remontowo-budowlaną na naszej stronie.